Zakázané ovoce

Nevím, jak to máte vy, ale já nejsem ten typ, co zvládá jakoukoli dietu.

Takže, když mi doktorka v těhotenství zakázala všechno ovoce, protože má v sobě spoustu cukrů, a já, že moc přibírám, byla jsem z toho sice nešťastná, ale raději jsem omezila ovoce, než abych byla po porodu jako koule. Byla jsem si jistá, že bych potom byla přesně ta ženská, co pořád jen skuhrá, že je tlustá, ale nic pro zlepšení neudělá.

Takže jsem se rozhodla pro momentální odebrání ovoce z jídelníčku. Snažila jsem se nacpávat více zeleninou, ale tam mi bohužel moc nejela, vitamín C v lékárně mi nedoporučili, protože prý v těhotenství podporuje krvácení, tak jsem raději zůstala na tom malém množství zeleniny.

Nicméně to bylo přesně v období chřipek a já hned po vyprchání vitamínu C z mého těhotného těla, onemocněla. Moc často nededukuju, protože dedukce nesnáším, ale vzhledem k tomu, že jsem s ovocem zvládla bez újmy i manželovu chřipku, a to se ani neodstěhoval z ložnice J, dedukovat se opravdu nebojím ;). Nasadila jsem znovu „ovocnou terapii“ a jedla a jedla jsem. Sice mám teď pár kilo navíc, ale za to spokojené a zdravé těhotenské bříško to opravdu stálo. Takže, pokud vám to zdravotní stav umožní, neomezujte se.

PS: Kojení je zázrak a díky němu ručička na váze letí sama dolů J. A když nepomůže kojení, určitě zabere moment, kdy se z toho drobečka, který jen tak hajá, stane plazící se a chodící osůbka :).

#zkusenost