Monitor dechu

TOMY TSP 500

Kategorie: Bezkontaktní
Hodnocení: 22 %
Zdravotní pomůcka:
Přidat do porovnání
Odebrat z porovnání
Výrobce: Tomy

Monitor dechu TOMY TSP 500 pochází z dílny významného britského výrobce TOMY. Jde o levný a designově povedený monitor s několika užitečnými funkcemi, z nichž nejzajímavějším je určitě možnost propojení s dětskými chůvičkami řady TD stejného výrobce.


PODROBNOSTI:

TOMY TSP 500 je vzhledově jeden z nejpodařenějších monitorů a navíc unikátní v tom, že jej lze aktivně propojit s dětskými chůvičkami TOMY TD300, TD350 a TDV450. Po propojení je monitor napájen chůvičkou ze sítě a rodičovská jednotka chůvičky udává světelnou i zvukovou signalizaci dýchání miminka. Samozřejmostí je spuštění alarmu i chůvičkou v případě zástavy dechu.
 
Monitor dechu TOMY disponuje i zvukovou signalizací dechu s nastavitelnou hlasitostí. S každým nádechem dítěte je slyšet jemné cvaknutí. Nastavení hlasitosti se vztahuje pouze na signalizaci dechových pohybů.

Monitor TOMY se dodává s jednou senzorovou podložkou. Ta je ve většině případů dostačující, ale pro maximální bezpečnost v období, kdy se miminko začne pohybovat po postýlce, se obvykle používají dvě podložky.

NA CO SI DÁT POZOR:

Monitor dechu TOMY TSP500 má poměrně vysoký podíl reklamací.
Celý popis

Výhody

+ Moderní design
+ Propojení s chůvičkami TOMY TD300, TD350 a TDV450

Nevýhody

- Pouze jedna senzorová podložka
- Samostatná podložka k monitorům TOMY je těžko dostupná
- Vyšší míra poruchovosti
Přidat hodnocení
Napište číslicemi "dvacetdva":