Digitální chůvička s monitorem dechu

Tommee Tippee 1094S

Kategorie: Víceučelové
Hodnocení: 35 %
Zdravotní pomůcka:
Přidat do porovnání
Odebrat z porovnání
Výrobce: Tommee Tippee

Monitor dechu s digitální dětskou video-chůvičkou Tommee Tippee 1094S zajišťuje spolehlivé monitorování děťátka až na vzdálenost 300 metrů. Prostřednictvím chůvičky nejen uslyšíte dítě plakat, ale budete upozorněni i na zástavu dýchání díky zvukovému a světelnému signálu.
 
PODROBNOSTI:
 

Monitor dechu je vybaven jednou senzorovou podložkou. V případě, že během 20 vteřin nezaznamená pohyb, spustí zvukový alarm. Dětská chůvička je obousměrná, díky čemuž můžete svým hlasem dítě na dálku uklidnit.

Jedná se o pokročilejší typ monitoru dechu a dětské video-chůvičky. Jednou částí je monitor dechu s jednou senzorovou podložkou. Druhou částí je dětská jednotka vybavena kamerou a infračervenými diodami, které zajišťují noční vidění. Na zadní straně dětské jednotky je možno nastavit citlivost snímacích podložek a vypnout snímání dechu v případě, že chcete používat pouze samotnou chůvičku, např. u starších dětí.

Rodičovská jednotka má barevný lehce ovladatelný displej díky tlačítkům na boční straně. Jednotka má otočnou anténu, která však může při zacházení poněkud překážet. Zařízení je napájeno akumulátorovými bateriemi, jejichž dobíjení probíhá při vložení celé jednotky do nabíjecí stanice.

Díky nožičkám na spodní straně dětské jednotky lze přizpůsobit úhel snímání. Na rodičovské jednotce je možno použít funkci přiblížení (zoom), přičemž lze posouvat obrazem do stran. Lze nastavit prahovou úroveň zvuku, při které se automaticky spustí přenos zvuku od miminka k rodičům, nebo lze nastavit kontinuální odposlech. Tato chůvička umí i signalizovat alarm vibracemi.

Další výbavou je teplotní alarm, funkce lokátoru (pageru), dvousměrná komunikace a noční osvětlení s proměnlivou intenzitou.

NA CO SI DÁT POZOR:

Senzorová podložka může být použita pouze se standardními matracemi do maximální tloušťky 15 cm.
Nemůže být použita v cestovní postýlce, kočárku nebo koši.

 

Celý popis

Výhody

+ Video funkce
+ Monitor dechu s dětskou video-chůvičkou v jednom.

Nevýhody

- Pouze jedna podložka
- U kamery nelze nastavit úhel naklonění
Přidat hodnocení
Napište číslicemi "dvacetdva":