Monitor dechu

Snuza PICO

Kategorie: Kontakní
Hodnocení: 64 %
Zdravotní pomůcka:
Aktuální cena Snuza Smart monitor pohybu PICO v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )
Přidat do porovnání
Odebrat z porovnání
Snuza PICO je přenosný monitor dechových pohybů značky Snuza. V případě, že po dobu 15 vteřin nedetekuje žádné dýchací pohyby, začne vibrovat ve snaze vzbudit dětátko. Pokud dalších 5 vteřin není detekovaný žádný pohyb, spustí zvukový alarm. Jedná se o první přenosný monitor dechových pohybů, který  díky bluetooth lze propojit s  Vaším chytrým telefonem nebo tabletem a monitorovovat tak dětátko i na dálku.

Propracovaný monitor dechových pohybů SNUZA PICO disponuje oproti svým předchůdcům více funkcemi.
Tyto monitory jsou tvořeny pouze jedním kusem, malým klipem, který se připne miminku na plenu v oblasti bříška. V místě, kde se klip dotýká pokožky dítěte, je umístěn citlivý senzor, který reaguje na sebemenší pohyby při dýchání. 
Předností tohoto typu monitoru je snadná přenositelnost. Výrobce však upozorňuje, že monitory mohou zaznamenat i jemné pohyby z okolí, a tak nejsou vhodné pro více dětí v jedné postýlce nebo pro použití v pohybujícím se kočárku, autě, apod.
Při používání je třeba dbát na to, aby přístroj byl pevně uchycen na pleně a senzor byl po celou dobu v těsném kontaktu s bříškem, což u pohyblivých dětí může být obtížně dosažitelné. Aby monitor správně fungoval, nesmí být miminkem zalehnut. V chladnějším období je monitor Snuza umístěn pod oblečením, tak se může stát, že případný alarm bude hůře slyšitelný.
Propojení s mobilní aplikací Snuza pracuje prostřednictvím Bluetooth 4.0 a je kompatibilní s Android (4.4 a vyšší) a iOS (verze 8.0 a vyšší). PICO využívá ultra úspornou technologii na přenos dat do Vašeho chytrého telefonu nebo tabletu na vzdálenost až 30 metrů. Na zadní straně monitoru je zabudován teplotní senzor, který měří teplotu pokožky dětátka. Součástí balení je i nabíjecí pouzdro pro dobíjení baterie.
Celý popis

Výhody

Moderní degisn
Napájecí adaptér na dobíjení baterií součástí balení

Nevýhody

Možné vyzařování kvůli Bluetooth
Integrovaná baterie
Přidat hodnocení
Napište číslicemi "dvacetdva":