Monitor dechu

Snuza HERO SE

Kategorie: Kontakní
Hodnocení: 52 %
Zdravotní pomůcka:
Přidat do porovnání
Odebrat z porovnání
Výrobce: Biosentronics cc

Snuza HERO je kontaktní monitor dechových pohybů, který bezpečně monitoruje dýchání vašeho dítěte. Oproti předchozímu modelu "Snuza GO" navíc disponuje vibračním stimulátorem, který se v případě absence pohybu dítěte pokusí dětátko probudit.

PODROBNOSTI:

Snuza HERO je další přenosné zařízení na monitorování dechu, které má miminko stále u sebe. Tyto monitory jsou tvořeny pouze jedním kusem, malým klipem, který se připne miminku na plenu v oblasti bříška. V místě, kde se klip dotýká pokožky dítěte, je umístěn citlivý senzor, který reaguje na sebemenší pohyby při dýchání.
 
Předností tohoto typu monitoru je snadná přenositelnost. Výrobce však upozorňuje, že monitory mohou zaznamenat i jemné pohyby z okolí, a tak nejsou vhodné pro více dětí v jedné postýlce nebo pro použití v pohybujícím se kočárku, autě, apod.
Při používání je třeba dbát na to, aby přístroj byl pevně uchycen na pleně a senzor byl po celou dobu v těsném kontaktu s bříškem, což u pohyblivých dětí může být obtížně dosažitelné.

Aby monitor správně fungoval, nesmí být miminkem zalehnut. V chladnějším období je monitor Snuza umístěn pod oblečením, tak se může stát, že případný alarm bude hůře slyšitelný.

Model HERO umožňuje nastavit spuštění alarmu již po 15, 18 nebo 20 sekundách. Pokud během prvních 15 sekund přístroj nezaznamená jakýkoliv pohyb bříška, začne jemně vibrovat, aby se pokusil miminko probrat.
 

Obsah balení:

1 ks Snuza HERO
1 ks baterie, již vložena v přístroji
Návod k použití

NA CO SI DÁT POZOR:

Senzor Snuza HERO může zaznamenat pohyb z vnějších zdrojů například pohyby během jízdy v kočárku nebo během cestování v autě či letadle.

Výrobce nedoporučuje použití Snuza HERO v kočárku, autě, letadle a v případě pří použití společně spících dětí. Snímače pohybu jsou příliš citlivé a mohou zaznamenávat pohyb z vnějších zdrojů pohybu.

 
Celý popis

Výhody

Vibrační stimulátor
Snadná přenositelnost
Jednoduché ovládání
Lze nastavit 3 úrovně hlasitosti „tikání“, které přístroj výdává při každém pohybu břicha miminka
Plastový obal, ve kterém je možné monitor uchovávat

Nevýhody

Nelze použít v autě nebo v postýlce s více dětmi
Nutnost použití speciální lithiové baterie
Snuza HERO může zaznamenat pohyb z vnějších zdrojů například pohyby
Během jízdy v kočárku nebo během cestování v autě nebo letadle
Přidat hodnocení
Napište číslicemi "dvacetdva":