Monitor dechu

BM02 NANNY + náhradní podložka

Kategorie: Bezkontaktní
Hodnocení: 89 %
Zdravotní pomůcka:
Aktuální cena Jablotron Nanny BM 02D náhradní podložka v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )
Přidat do porovnání
Odebrat z porovnání
Výrobce: Jablotron

Monitor Nanny BM-02 je zařízení, které monitoruje pravidelnost dechu a pohyby kojence. Účelem výrobku je včas upozornit na vznikající případné nebezpečí zástavy dechu. Syndromu náhlého úmrtí kojence  "SIDS" nebo dušení či dávení. U tohoto typu je v balení navíc druhá senzorová podložka.

PODROBNOSTI:

V případě poklesu frekvence dechu na krtitckou hodnotu nebo při jeho zástavě delší než 20 sekund varuje spuštěním hlasitého akustického signálu vestavěnou sirénou. Monitor se řadí do skupiny bezkontaktních - snímací jednotka se těla dítěte vůbec nedotýká a nijak jej neovlivňuje ani neomezuje pohyb dítěte.

Snímací deska je uložena pod matraci na dně dětské postýlky. Vyhodnocovací jednotka je umístěna na postýlce nebo ve vedlejší místnosti. Každý nádech dítěte je signalizován bliknutím zelené kontrolky. V případě výpadku dechu začne houkat varovný signál a začne blikat červená kontrolka.

NA CO SI DÁT POZOR:

Akustický signalizátor kontrolní jednotky monitoru nesmí směřovat k dítěti a musí být umístěn alespoň ve vzdálenosti 0,5 metru od hlavičky miminka kvůli zamezení poškození sluchu.
 
Celý popis

Výhody

Certifikát zdravotní pomůcky
Klinicky testovaný monitor
Jednoduchost ovládání
Žádné nastavování
Kvalita

Nevýhody

- Vyšší míra falešných alarmů
Přidat hodnocení
Napište číslicemi "dvacetdva":