Monitor dechu

Babysense II

Kategorie: Bezkontaktní
Hodnocení: 93 %
Zdravotní pomůcka:
Aktuální cena Hisense Babysense II Monitor dechu v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )
Přidat do porovnání
Odebrat z porovnání
Výrobce: Hisense

Babysense II je širokou veřejností velmi dobře hodnocený a oblíbený bezdotykový monitor dechu se dvěma senzorovými podložkami.Vybaven zvukovým a světelně signalizačním alarmem je určen k detekci dechových nepravidelností, zástav dechu (tzv. apnoe) či jako prevence syndromu SIDS. Výhodou tohoto monitoru je registrace jako zdravotnické pomůcky a klinické testy.

PODROBNOSTI:

S více než 25 letou historií se jedná o velmi kvalitní pasivní systém monitorování dechu, který není v přímém kontaktu s dítětem. Splňuje ty nejnáročnější klinické zkoušky a je registrován jako zdravotnická pomůcka.

Při zapnutí se monitor dechu Babysense sám zkontroluje, zda je vše v pořádku a poté už miminko trvale hlídá. Zvukový a světelný alarm monitoru dechu se spustí, pokud apnoe pauza (bezdeší) přesáhne 20 vteřin, nebo pokud je dech dítěte natolik nepravidelný či mělký, že může být Vaše dítě ohroženo, nebo jeho dechová frekvence klesne pod 10 nádechů za minutu.

Dvě senzorové podložky spolehlivě pokryjí celou plochu postýlky. Druhou senzorovou podložku můžete také použít v jiné postýlce, kočárku, kolébce či dětském koši.

NA CO SI DÁT POZOR:

Při zapojení senzorové podložky do kontrolní jednotky monitoru dechu doporučujeme dát si pozor na správnou zástrčku. V případě použití 2 senzorových podložek je nutné použít Y kabel.


 
Celý popis

Výhody

Zdravotnický prostředek
Klinicky testovaný monitor
Jednoduchost ovládání - žádné nastavování
Vysoká kvalita a spolehlivost
Oficiální servis v ČR

Nevýhody

- zastaralý design
Přidat hodnocení
Napište číslicemi "dvacetdva":