Monitor dechu

Babysense I

Kategorie: Bezkontaktní
Hodnocení: 87 %
Zdravotní pomůcka:
Aktuální cena Hisense Monitor dechu Babysense I v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )
Přidat do porovnání
Odebrat z porovnání

Výrobce: Hisense

Babysense 1 je bezdotykový monitor dechu  s jednou senzorovou podložkou. Vybavený zvukovým a světelně signalizačním alarmem je určen k detekci dechových nepravidelností, zástav dechu (tzv. apnoe) či jako prevence syndromu SIDS. Výhodou tohoto monitoru je registrace jako zdravotnické pomůcky, klinické testy, vysoká spolehlivost a jednoduché ovládání.

PODROBNOSTI:

Monitor dechu Babysense 1 je velmi spolehlivý monitor Izraelského výrobce Hisense.
Jedná se o levnější alternativu s jednou senzorovou podložkou k dosud nejpoužívanějšímu monitoru dechu BABYSENSE II. Splňuje ty nejnáročnější klinické zkoušky a je registrován jako zdravotnická pomůcka. Úkolem monitoru je sledování nepravidelností dechu kojenců a včas upozornit v případě dechových nepravidelností, zástav dechu (tzv. apnoe) či jako prevence syndromu SIDS.

Monitor dechu babysense 1 tedy představuje cenově dostupnější variantu klinicky testovaného monitoru dechu pro ty rodiče, kteří chtějí své dítě zabezpečit v jejich nejzranitelnějším období. Pro zajištění kontinuální bezpečnosti dítěte i v době, kdy už se začne v postýlce pohybovat, doporučuje výrobce zakoupit dodatečně druhou senzorovou podložku.

NA CO SI DÁT POZOR:

Při zapojení senzorové podložky do kontrolní jednotky monitoru dechu doporučujeme si dát pozor na správnou zástrčku. V případě použití 2 senzorových podložek je nutné použít Y kabel.

 

Celý popis

Výhody

Zdravotnický prostředek
Klinicky testovaný monitor
Jednoduchost ovládání - žádné nastavování
Vysoká kvalita a spolehlivost
Oficiální servis v ČR

Nevýhody

Zastaralý design
Pouze jedna podložka, časem nutnost dokoupení druhé
Přidat hodnocení
Napište číslicemi "dvacetdva":