Monitor dechu

Baby Control Digital BC-230

Kategorie: Bezkontaktní
Hodnocení: 75 %
Zdravotní pomůcka:
Aktuální cena Baby Control Monitor dechu Digital BC 230 s třemi senzorovými podložkami v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )
Přidat do porovnání
Odebrat z porovnání
Výrobce: Baby Control Digital

Monitor dechu Baby Control Digital BC-230 se třemi senzorovými podložkami nepřetržitě sleduje dýchání dítěte. Podložky jsou umístěné pod matrací, kde snímají dechové pohyby dítěte, informace pak předává řídící jednotce, která vyhodnocuje naměřené hodnoty. Monitory dechu Baby Control Digital mají také dodatečné funkce.

PODROBNOSTI:

Baby Control Digital BC-230 je klinicky testovaný zdravotnický prostředek s certifikátem CE 1011 od maďarského výrobce, který splňuje veškeré evropské požadavky na bezpečnost, zdravotní nezávadnost a ochranu životního prostředí, které se na výrobek vztahují.

Kromě jeho nejdůležištější funkce sledování dýchacích pohybů dětátka také disponuje několika dalšími funkcemi. Monitor dechu Baby Control Digital umožnuje nastavení citlivosti senzorových podložek pro přizpůsobení okolním podmínkám. Intenzita dechových pohybů se přehledně zobrazuje na displeji ve formě čísel od 1 do 9. V případě, že se intenzita dýchacích pohybů sníží pod nastavenou prahovou úroveň detekce, monitor včas upozorní červeně blikající kontrolkou a varovným zvukovým signálem.

Dále monitor disponuje pamětí událostí, která umožní prohlédnout si posledních devět minut záznamu dýchání dítěte v jednominutových krocích. K monitoru lze pořídit dodatečnou senzorovou podložku a dodatečný Bluetooth nebo Wireless modul.  3 roky záruka.

NA CO SI DÁT POZOR:

Monitor dechu je velmi citlivý, v některých případech je nutné nastavit jiné než tovární hodnoty citlivosti. Do kontrolní jednotky nelze vložit dobíjecí baterie. 
 
Celý popis

Výhody

Zdravotnická pomůcka
+ Klinicky testovaný monitor
+ Mnoho funkcí
+ Velmi nízká poruchovost

Nevýhody

Složité ovládání
- Nepřívětiví design v místě vkládání baterií
Přidat hodnocení
Napište číslicemi "dvacetdva":