Monitor dechu

Baby Control Digital BC-220i

Kategorie: Bezkontaktní
Hodnocení: 79 %
Zdravotní pomůcka:
Aktuální cena Baby Control Digital monitor dechu BC 220i pro dvojčata v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )
Přidat do porovnání
Odebrat z porovnání
Výrobce: Baby Control Digital

Monitor dechu Baby Control Digital BC-220i se dvěmi senzorovými podložkami je společně s Baby Control Digital BC-230i  jedinný monitor dechu na českém trhu určený pro dvojčata. U těchto dvou typů se liší pouze počet senzorových podložek v balení. Každé dětátko má svojí senzorovou podložku, kontrolní jednotka vyhodnocuje naměřené hodnoty a v případě nutnosti spustí alarm. Monitory dechu Baby Control Digital mají také dodatečné funkce.

PODROBNOSTI

Baby Control Digital BC-220i pro dvojčátka je klinicky testovaný zdravotnický prostředek s certifikátem CE 1011 od maďarského výrobce, který splňuje veškeré evropské požadavky na bezpečnost, zdravotní nezávadnost a ochranu životního prostředí, které se na výrobek vztahují.

Kromě jeho nejdůležištější funkce sledování dýchacích pohybů dětátka také disponuje několika dalšími funkcemi. Monitor dechu Baby Control Digital umožnuje nastavení citlivosti senzorových podložek pro přizpůsobení okolním podmínkám. Intenzita dechových pohybů se přehledně zobrazuje na displeji ve formě čísel od 1 do 9. V případě, že se intenzita dýchacích pohybů sníží pod nastavenou prahovou úroveň detekce, monitor včas upozorní červeně blikající kontrolkou a varovným zvukovým signálem.

Dále monitor disponuje pamětí událostí, která umožní prohlédnout si posledních devět minut záznamu dýchání dítěte v jednominutových krocích. K monitoru lze pořídit dodatečnou senzorovou podložku a dodatečný Bluetooth nebo Wireless modul.  3 roky záruka.

NA CO SI DÁT POZOR:

Monitor dechu je velmi citlivý, v některých případech je nutné nastavit jiné než tovární hodnoty citlivosti. Do kontrolní jednotky nelze vložit dobíjecí baterie. 
Celý popis

Výhody

+ Zdravotnická pomůcka
+ Klinicky testovaný monitor
+ Mnoho funkcí
+ Velmi nízká poruchovost
+ Lze použít i v samostatném režimu pro jedno dětátko

Nevýhody

- Složité ovládání
- Nepřívětivý design v místě vkládání baterií

 
Přidat hodnocení
Napište číslicemi "dvacetdva":