Monitor dechu

Baby Control Digital BC-200

Kategorie: Bezkontaktní
Hodnocení: 70 %
Zdravotní pomůcka:
Aktuální cena Baby Control Digital monitor dechu BC 200 v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )
Přidat do porovnání
Odebrat z porovnání
Výrobce: Baby Control Digital

Monitor dechu Baby Control Digital BC-200 s jednou senzorovou podložkou nepřetržitě sleduje dýchání dítěte. Podložka je umístěná pod matrací a snímá dýchací pohyby dítěte. Informace pak předává řídící jednotce, která vyhodnocuje naměřené hodnoty. Monitory dechu Baby Control Digital mají také dodatečné funkce.

PODROBNOSTI:

Baby Control Digital BC-200 je klinicky testovaný zdravotnický prostředek s certifikátem CE 1011 od maďarského výrobce, který splňuje veškeré evropské požadavky na bezpečnost, zdravotní nezávadnost a ochranu životního prostředí, které se na výrobek vztahují.

Kromě jeho nejdůležištější funkce sledování dýchacích pohybů dětátka také disponuje několika dalšími funkcemi. Monitor dechu Baby Control Digital umožnuje nastavení citlivosti senzorových podložek pro přizpůsobení okolním podmínkám. Intenzita dechových pohybů se přehledně zobrazuje na displeji ve formě čísel od 1 do 9. V případě, že se intenzita dýchacích pohybů sníží pod nastavenou prahovou úroveň detekce, monitor včas upozorní červeně blikající kontrolkou a varovným zvukovým signálem.

Dále monitor disponuje pamětí událostí, která umožní prohlédnout si posledních devět minut záznamu dýchání dítěte v jednominutových krocích. K monitoru lze pořídit dodatečnou senzorovou podložku a dodatečný Bluetooth nebo Wireless modul.  3 roky záruka.

NA CO SI DÁT POZOR:

Monitor dechu je velmi citlivý, v některých případech je nutné nastavit jiné než tovární hodnoty citlivosti. Do kontrolní jednotky nelze vložit dobíjecí baterie. 
Celý popis

Výhody

Zdravotnická pomůcka
Klinicky testovaný monitor
Mnoho funkcí
Velmi nízká poruchovost

Nevýhody

Složité ovládání
Nepřívětiví design v místě vkládání baterií
Přidat hodnocení
Napište číslicemi "dvacetdva":