Monitor dechu

Angelcare AC 300

Kategorie: Bezkontaktní
Hodnocení: 61 %
Zdravotní pomůcka:
Aktuální cena Angelcare Monitor dechu a pohybu AC300 v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )
Přidat do porovnání
Odebrat z porovnání
Výrobce: Angelcare

Angelcare hlídá dechové pohyby dítěte a v případě abnormálního průběhu dýchání a při zástavě dýchání, apnoické pauze delší 20 sekund, vás včas upozorní hlasitým alarmem. Angelcare vyhodnocuje změnu chování miminka a při jeho opětovném dýchání sám vypne alarm a pokračuje v tichém monitorování. Díky nastavitelné funkci „TIC“ (pro nevidomé a slabozraké) je možno každý pohyb zobrazit opticky i akusticky. Angelcare AC300 je hezký monitor s andílkem, který se hodí ke každé dětské postýlce.


PODROBNOSTI:

Britský výrobce Angelcare má v nabídce zejména dětské chůvičky a ucelené sady chůviček s monitory dechu. Model AC300 je jediný samostatný monitor. Výrobce ho doporučuje jako doplňující produkt k dalšímu dítěti v rodině, kde jedno dítě používá sadu monitoru a chůvičky a druhé dítě má samostatný monitor; v případě poplachu je zvuk alarmu zachycen chůvičkou a přenesen na přijímač u rodičů. Monitor AC 300 však není fyzicky propojitelný s chůvičkou.

Jako všechny výrobky firmy Angelcare i u tohoto monitoru je kontrolní jednotka ve tvaru malého andílka, sledujícího bezpečí vašeho děťátka. Lze na ní přepínat mezi světelnou signalizací dechu zelenou diodou a světelnou i zvukovou signalizací tikáním. Umožňuje i nastavení citlivosti snímání malým kolečkem na zadní straně.

Instalace monitorů Angelcare je poměrně komplikovaná. Balení obsahuje plastové chrániče, do kterých je třeba vsunout kabel od snímací podložky, aby se zabránilo případnému zadušení dítěte. Na internetových stránkách výrobce je k nalezení instruktážní video k montáži.

Monitor se dodává se dvěma čtvercovými senzorovými podložkami, které se nedoporučují umístit přímo na rošt postýlky, ale je třeba je položit na pevnou desku, která není součástí výrobku.

Celý popis

Výhody

+ Vzhled
+ Pohodlné nastavení citlivosti

Nevýhody

- Podložku nelze umístit přímo na rošt postýlky
- Složitá montáž
Přidat hodnocení
Napište číslicemi "dvacetdva":